איך הופכים חלום לבית?

נתחיל מפגישה ראשונה שבמקרה של שיפוץ - תתקיים אצלכם בבית, ואם זו דירה חדשה "על הנייר" אז נפגש עם התכניות אצלי במשרד או בכל מקום אחר שתבחרו.

אשאל שאלות ואקשיב לכם. אלמד על הצרכים, הרצונות, החלומות ו...אמדוד/ אצלם את הדירה כדי לראות מהם נתוני המציאות וכיצד טווים חלומות ומציאות יחדיו ומפיקים תוצאה שתגרום לכם לאושר גדול.

בשלב הבא, הספוט עובר למשרד. שם אני מעלה את נתוני הדירה על המחשב ומתחילה לבנות מספר סקיצות, מתוכן תיבחר ה- אחת ע"י הלקוח.

במידת הצורך נערוך גם סקיצת תלת ממד ראשוני והפניה לדוגמאות במדיה , שיסייעו בהתרשמות אודות הכיוון העיצובי וה"ניחוח" הראשוני של מה שהולך ומתהווה.

תכניות תכניות תכניות – לאחר שאושרה הסקיצה הסופית על ידיכם, הלקוחות : אבצע פירוט תכניות הריסה , חשמל ותאורה , אינסטלציה, הנמכות נדרשות, העמדת ריהוט והתייעצות עם יועצים ומומחים ממגוון תחומים – בהתאם לצרכיכם.

בהתאם לכתב כמויות מפורט שאוציא - ברזים, ריצופים, חיפויים, כיורים, פרקטים, טלוויזיה בחדר האמבט...(לא חובה – אבל יכול להיות כיף גדול ;)) – נשב ונעבור ביסודיות על כל הפרטים ונהיה מדויקים. אז – ורק אז, תאושר התוכנית.

ואז – ניפגש ונצא לבחור! ריצוף, חיפויים, ברזים, כלים סניטריים ועוד. אלווה אתכם ואתן פוקוס לגבי מה שחשוב באמת, בכדי שלא תלכו לאיבוד בין המבחר. נלך יחד לספקים המתאימים בדיוק לכם.

בהמשך - פגישה בחברת המטבחים , נגרות קנויה ומוזמנת, שרטוט תכניות נגרות ("פרטי נגרות"), בחירת תאורה – אמשיך ללוות אתכם בכל השלבים הנ"ל.

בפגישה בשלב מתקדם יותר נשב יחדיו על פרטים קטנים – אבל גדולים כגון : התאמות בין ריהוט לריצוף, בחירה מתוך מניפת צבעים ועוד.
לאחר הכניסה לבית אגיע ונעבור יחד חדר אחר חדר.

ניצור רשימת קניות : אביזרים, תמונות, מתקנים לנייר טואלט , מגבות ושאר פריטי טקסטיל שיחיו את הבית וינעימו את היומיום בו . נצא ליום כיף בחנויות כדי לרענן את החושים, ליהנות מאסתטיקה המרהיבה ו...לקנות !

תהליך העבודה והמרכיבים שלו מעט משתנים כאשר מדובר בשיפוץ לעומת דירה הנמצאת בשלבי בניה.

אשמח לשתף אתכם בפרטים, בפגישה אצלי, על כוס קפה.

מריחים כבר את ניחוח הבית החדש שלכם?

צרו עמי קשר בטלפון 050-7250341 ונתחיל להגשים את חלום הבית שלכם.

ולמה בעצם עיצוב פנים?